loader image
لطفا شکیبا باشید
صفحه درحال بارگذاری می باشد.
۹ دی، ۱۴۰۲
مانترای آدی شاکتی

مانترای آدی شاکتی | Adi Shakti

بیدار کننده قدرت خلاق درون و تاثیر بالایی روی کندالینى شما دارد. اگر به پیوند معنوی و منبع راهنمایی نیاز دارید، از مانترا کامل آدی شاکتی استفاده کنید. این مانترا  ارتباط مستقیمی با آگاهی بالاتر شما ایجاد می کند و به شما احساس آگاهی و راهنمایی برای موقعیت شخصی شما می دهد.
۵ آبان، ۱۴۰۲

موزیک جذب ثروت و گشایش مالی

از قدرتمندترین مانتراها جهت توانگری، ثروت و گشایش مالی, این مانترا موجب رونق و ثروت می شود. خواندن و گوش دادن یا مراقبه با این مانترا سبب خوش شانسی ، توانگری و پیروزبختی است.
۳۱ مرداد، ۱۴۰۲

مانترای راخه راخان هار

مانترای راخه راخان هار ،دعاى آرامش بخش، مانتراى صبحگاهى, مزایای Sadhana Aquarian: موانع تحقق سرنوشت را برطرف می کند. راه را برای ورود شادی به زندگی شما با زدودن غم و اندوه از دلتان باز می کند...
۲۷ تیر، ۱۴۰۲

مانترای اوم شانتی شانتی شانتی

"ما عشق هستیم، صلح در قلب ما زندگی می کند." فردی که این مانترا را سر می دهد، تا حدودی شبیه آن می شود. عشق به کائنات در او شروع به بیدار شدن می کند مانترا جسم و روح را هماهنگ می کند، حالت صلح و آرامش به فرد می بخشد. مانتراى "شانتی" به رسيدن حالت نیروانا كمك می کند. نیروانا بالاترین هدف در تمام آموزه های هندو است.
۱۵ تیر، ۱۴۰۲

مانترای اوم ناما شیوا‌یا

این مانترا مانترای بزرگ رهایی نامیده می شود ، هدف اصلی آن اتحاد با خدوند و سوزاندن تمام گناهان و کارماها می باشد، این مانترا 5 عنصر بدن را تصفیه می کند، ذهن را خالص می کند، فرد را حفاظت می کند، شخص را به خود برترش متصل می کند و فرد را از وابستگی های مادی آزاد می کند.
۱۲ تیر، ۱۴۰۲

مانتراى سيارات

در اين مجموعه، مانترا سیارات (منظومه شمسی) به همراه توضیحات مخصوص هر یک از سیارات: سیاره عطارد، زهره، مریخ، زمین، زحل، مشتری و خورشید قرار دارد. شما می‌توانید در روز مخصوص هر سیاره، مراقبه ویژه آن را انجام دهید.
۱۴ خرداد، ۱۴۰۲

گایاتری مانترا

اين مانترا سبب افزايش هوش و خرد است و باعث گسترش آگاهی و آرامش، همچنین سبب افزايش تمرکز، افزایش قدرت حافظه ، رشد خلاقيت و پاکسازی ذهن می گردد. تکرار این مانترا به عنوان یک سبک از مدیتیشن ، به کسب آرامش، تقویت کنترل بر روی رفتارهای خود و ارتباط با جهان طبیعت کمک می‌کند.
۲۰ اردیبهشت، ۱۴۰۲

مانترا لاکشمی, جذب ثروت و موفقیت

این مانترا جهت جذب ثروت ،پول و موفقیت است, مانترای جذب ثروت لاکشمی مانترایی عجیب،زیبا و همچنین قدرتمندترین مانترا برای جذب پول و رفاه است. لاکشمی الهه ی توانگری و پیروزبختی در آیین هندو است. این مانترا یکی از قوی ترین مانتراهای ثروت بوده و نتایج خارج العاده ای در زندگی مالی شما خواهد داشت. گفته می شود که خواندن این مانترا باعث شادی، ثروت، تجملات و رفاه می شود.
۱۶ اردیبهشت، ۱۴۰۲

مانترای جذب عشق و خوشبختی, جفت روحی و داشتن زندگی عاشقانه

با گوش دادن به مانترای جذب عشق می توانید این فرصت را بدست آورید تا بار دیگر ضمیر ناخوداگاهتان را فرا بخوانید برای برنامه ریزی جدید و ارتعاش مناسب جهت  جذب عشق، بهبود روابط عاطفی ،جذب جفت روحی و یا بهبود زندگی مشترک …فرقی نمی کند مجرد باشید یا متاهل مانترای عشق به فراخور حال و نیت شما کار میکند.
۱۰ اردیبهشت، ۱۴۰۲

مانترای سو هام So Ham

سبب یکپارچکی و یگانگی روح فردی با روح الهی می‌شود. این مانترا اگر خالصانه خوانده شود در ایجاد دگرگونی کامل آگاهی فردی بسیار موثر است. تکنیک مراقبه‌ سو هام یکی از محبوب‌ترین مانتراهای مراقبه در بین علاقمندان به یوگا و عرفان است. برای هنگامی که می خواهیدوحدت کیهانی را تجربه کنیدو آگاهی از یکی بودن با همه چیز را تجربه کنیدمانترای سوهام  so hamرا توصیه می کنم. این مانترا به ذهن ما کمک می کند تا با ذات الهی خود ارتباط برقرار کنیم. روش انجام مدیتیشن سو هام...
۱۵ فروردین، ۱۴۰۲

مانترای را ما دا سا

مراقبه را ما دا سا پُر قدرت و جهانی است و در تمام لایه ها عمل می کند: معنوی، عاطفی و فیزیکی. همانند الماسی است که شما را با انرژی خالص شفابخشی مرتبط می کند.شفا در ضمیر ناخودآگاه شما تثبیت شده و ارتعاش قدرتمند آن را در ذهن انعکاس می دهد. هنگامی که ارتعاشات ذهنی شما شروع به تغییرات مثبت کرد، کم کم اعمال تان و همچنین تمام وجودتان از ارتعاش جدید پیروی خواهند کرد. دو روش انجام مراقبه با مانترا را ما دا سا.
۹ بهمن، ۱۴۰۰

مانترای اوم

شنونده مانترای اوم باشید. اوم مدیتیشن با فرکانس‌های مختلف کمک می‌کند تا مراحل اکتیو شدن DNA ما سریعتر و راحت تر انجام شود. می توانید با روزی 10 دقیقه برای ۲۱ روز شروع کنید.
۲۹ دی، ۱۴۰۰

مانترا Moola

این مانترا خدای جاودان را فرا می خواند و رهایی و محافظت از هرگونه رنج و اندوه را طلب می کند. ویژگی های این مانترا: دوری از درد ،رنج و بیماری، کسب محبوبیت و احترام، تحقق خواسته ها، بهتر است قبل و بعد از زمزمه آن،خواسته خود را به صورت دعا به آفریدگار بیان کنید. مولا مانترا، مانترای وحدت و یگانگی، خواندن یا گوش دادن به این مانترا باعث سلامتی، ثروت، شادی، تجربه معنوی، سکوت عمیق، سعادت و آگاهی می شود.
۲۳ دی، ۱۴۰۰

مانترا Hoʻoponopono

شنونده مانتراى زيباى هو او پونو پونو  جهت پاكسازى و كارما سوزى باشید. پاکسازی به معنای تصحیح و بهبود کارما  است و باعث ایجاد تغییرات مثبت در تمام ابعاد زندگی فردى می‌ گردد. بسياري از گره هاى انرژيك يا بلاك هاى مالى ،لوپ هاى تكرارى و كاهنده و چرخه هاى باطل حاصل تاثيرات كارما است . هو او پونو پونو، روش پاکسازی درونی مبتنی بر بخشش، عشق و دگرگونی میباشد.
۲۳ دی، ۱۴۰۰

مانترا Om mani padme hum 

شنونده مانترا جهت رسیدن به روشن ضمیری باشید. ویزگی های این مانترای پر قدرت: نقاط ضعف و مشکلات چاکراها را پاکسازی میکند. تحقق سریع هر آرزویی: (از جمله:عشق، تمرکز، آموزش، رشد، سلامتی، ذهن آرامی) آرامش ، شفا و باز کردن باورنکردنی چاکرای قلب را به ارمغان می آورد. خوانش این مانترا نه تنها ظرفیت ما را برای عشق به دیگران بلکه (بسیار مهمتر) عشق به خود را افزایش می دهد.
۲۲ دی، ۱۴۰۰

مانترای Ajai Alai

شنونده مانترایی اثربخش و فوق العاده جهت فراوانی و سعادتمندی باشید
۲۲ دی، ۱۴۰۰

مانترای باستانی خورشید

شنونده مانترایی برای از بین بردن انرژیهای منفی و انرژی های ناپاک ذهن باشید، مانترای باستانی خورشید هم جسم و هم محیط پیرامون شما (خانه, محل کار و...) را پاک می کند.
ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
واتساپ
باز کردن بستن

با عضويت در کلاب مدیتیشن از خدمات و تخفيف های ويژه ى كاربران بهره مند شوید …

این پیام فقط یکبار برای شما نمایش داده خواهد شد.
در صورت رد کردن پیام میتوانید از کلید ثبت نام در انتهای صفحه سایت اقدام به ثبت نام و عضویت نمایید.