loader image
لطفا شکیبا باشید
صفحه درحال بارگذاری می باشد.

پاکسازی چاکرا چيست ؟ و چه فوايدى دارد؟

پاکسازی چاکراها

پاكسازى چاكرا به عنوان یک تمرین روحانی می‌تواند در بهبود سلامت جسمی و ذهنی کمک کند. چاکراها نقاط انرژی در بدن هستند که در سراسر بدن قرار دارند و باعث حفظ تعادل انرژی در بدن می‌شوند.

پاکسازی چاکرا چيست ؟ و چه فوايدى دارد؟

پاکسازی چاکراها

پاکسازی چاکراها

پاکسازی چاکرا به منظور از بین بردن انرژی منفی، تعادل انرژی و بهبود بخشیدن به زندگی ،كيفيت آن و بهبود روحیه فردى و عملكرد شخص است.

🌱 چاکراها در باورهای هندوئیستی و بودایی به عنوان مراکز انرژی در بدن انسان شناخته می‌شوند. پاکسازی چاکراها به معنای تعادل دادن این انرژی‌ها و رفع افت سطح آنها است.
فواید پاکسازی و متعادل سازی چاکراها متعدد هست اما اینجا به چند مورد اشاره می کنم:
پاکسازی چاکراها به عنوان یکی از روش‌هایی که برای بهبود ارتباطات و جذب فراوانی و برکت به معنای روابط و ارتباطات مثبت، احساس رضایتمندی، فرصت‌های جدید و بیشترین بهره‌وری در زندگی می‌تواند به ما کمک کند.
به طور مثال، پاکسازی چاکرای ریشه،(Muladhara) که در ناحیه‌ی پرینهوم قرار دارد. این چاکرا به عنوان نخستین چاکرا شناخته می‌شود و با تامین انرژی به بنیاد فیزیکی و احساسی ما، برای فعال سازی سایر چاکراها کمک می‌ نماید.
اين چاكرا به ما کمک می‌کند تا ارتباط بهتری با زمین و محیط زندگی خود برقرار کنیم.
همچنین، پاکسازی چاکرای قلب به ما کمک می‌کند تا روابط مثبت و عشق ورزی در زندگی داشته باشیم و احساس رضایتمندی بیشتری را تجربه كنيم .

در کل، پاکسازی چاکراها به ما کمک می‌کند تا با انرژی مثبتی که در جهان هستی وجود دارد همراه شویم و بتوانیم فراوانی و برکت ،حال خوب در زندگی خود جذب و بهبود بخشیم.

🌱 پاکسازی چاکراها می‌تواند به بیداری کندالینی منجر شود. چاکراها، نقاطی هستند که در امتداد ستون فقرات و در ارتباط با اعضای مختلف بدن قرار دارند. هر چاکرا به نوعی از انرژی و رنگی مشخص شده است و در صورت عدم تعادل در این انرژی‌ها، مشکلاتی در بدن و روح ایجاد می‌شود.

با انجام تمرینات خاصی می‌توان به پاکسازی این انرژی‌ها و متعادل سازی آن‌ها کمک کرد. زمانی که چاکراها در تعادل هستند و انرژی آن‌ها پاک شده است، جریان انرژی در کانال کندالینی به خوبی صورت می‌گیرد و بیداری کندالینی رخ می‌دهد.

Poroshat-haghighat

🧘🏻‍♂️مدیتیشن یک راه قدرتمند و موثر برای کشف ، درک عمیق تر از خودمان  و جهان  مان است، بسیاری از شما معمولا دیدگاه معمولی نسبت به اینکه چه هستید و جهان چگونه کار می‌کند دارید.

🧘‍♀️اما از طریق مدیتیشن می‌توانید کشف کنید که شما خیلی فراتر از جسم خود هستید در اصل شما روحی هستید که بسیار فراتر از محدودیت های جسم فیزیکی تان هستید و جسم فيزيكى شما، فقط ماهیت و لباس روح شماست.

🪬برخی از افراد که آگاه به روح خود هستند و در ارتعاشات بالا بودن را تجربه میکنند حتی می‌توانند به اطلاعاتی ورای مکان و زمان دسترسی پیدا کنند، اینگونه افراد اتفاقات را قبل از وقوع میبینند و حتی می‌توانند ریشه اتفاقات آینده را بیابند و مانع وقوع  برخی اتفاقات ناگوار در آینده خود بشوند.

✨بله شما هم می‌توانید به این سطح از رشد و ارتقا برسید

تنها با پاکسازی چاکراها ى خود به این درجه از رشد میتوانید برسید

بیداری کندالینی

کندالینی چیست؟ بیداری کندالینی

کندالینی انرژي قدرتمند و آرامش بخشي است که به ماري چمبره زده تشبيه شده. زمانی که شما از نظر روحي تکامل پيدا کردید اين انرژي آهسته آهسته از روي جايگاهش در چاکراي ريشه برخاسته و مانند ماري به سمت بالا مي خزد و سر راه خود از همه چاکراها عبور کرده و آنها را يکايک با قدرت خود باز ميکند.

اسرار پاکساری 7 هفت چاکرا، چگونگی عملکرد و جملات تاکیدی مخصوص هر چاکرا

اسرار پاکساری 7 هفت چاکرا

پاكسازى چاكرا به عنوان یک تمرین روحانی می‌تواند در بهبود سلامت جسمی و ذهنی کمک کند. چاکراها نقاط انرژی در بدن هستند که در سراسر بدن قرار دارند و باعث حفظ تعادل انرژی در بدن می‌شوند. پاکسازی چاکرا به منظور از بین بردن انرژی منفی، تعادل انرژی و بهبود بخشیدن به زندگی ،كيفيت آن و بهبود روحیه فردى و عملكرد...

چاکرا چیست؟ فعالسازی چاکرا

چاکرا یا همان هفت چاکرا به زبان سانسکریت به معنای چرخ است و شامل مراکز هفتگانه ی انرژی میشود که بر روی ستون فقرات و کالبد انسان قرار دارند و به طور کلی رابط بین روح و جسم انسان هستند چاکراها همواره در حال چرخش می باشند و به عنوان نیروی حیات نیز از آنها یاد میشود. اساتيد علوم باطنى تمرينات معنوى ويژه اى براى..

چگونگی فعال سازی غده پینه آل و چشم سوم ؟ حس ششم


با فعال شدن غده پینه آل ( چشم سوم تان ) حس ششم شما نیز فعال و تقویت میشود. شما می توانید از طریق حس ششم تان بهترین مسیر را برای رسیدن به خواسته ها و تحقق آنها بیابید. شما پس از فعال شدن چشم سوم تان همیشه از درون راهنمایی میشوید.

جشن هفت چاکرا – تحریک و فعال سازی جریان انرژی های ظریف سیستم چاکراها

در آلبوم «جشن چاکراها» ازمانتراهای مختلف، آهنگ‌های خاص، ریتم‌ها، ارتعاشات صوتی روحانی و آوازهای مقدس برای تعادل و هماهنگی فعالیت‌های بدن-ذهن-روح ما استفاده می‌شود.

ارتباط از طریق واتساپ مسنجر اینستاگرام تلگرام اسکایپ مکالمه تلفنی پیامک ایمیل
×
واتساپ
باز کردن بستن

با عضويت در کلاب مدیتیشن از خدمات و تخفيف های ويژه ى كاربران بهره مند شوید …

این پیام فقط یکبار برای شما نمایش داده خواهد شد.
در صورت رد کردن پیام میتوانید از کلید ثبت نام در انتهای صفحه سایت اقدام به ثبت نام و عضویت نمایید.